اجرا سقف ویلا در دماوند

(1 رای)
دوشنبه, 18 شهریور 1398 793 تعداد بازدید

هر آنچه که باید در مورد اجرای سقف شیروانی در منطقه دماوند بدانیم؟

همانطور که می دانید امروزه ویلاهای زیادی جهت گذراندن زمان تعطیلات و همچنین برای اقامت گردشگران که البته بیشتر در مناطق خوش آب و هوا و منطقی که دارای بارندگی زیاد هستند مانند شمال کشور و منطقه ی لواسانات و دماوند ساخته می شوند.

 همانطور که در بالا اشاره کردیم این ویلا ها بیشتر در مناطق ساخته می شوند که دارای بارش  برف و باران زیاد هستند بنابراین سقف این ویلاها باید با سایر ساختمان های مناطق دیگر متفاوت باشند به گونه ای که بارش زیاد برف برروی سقف باعث سنگینی سقف و ایجاد خسارت ناشی از آن نشود. از این رو برای جلوگیری از بروز این چنین حوادث و خساراتی طراحان از سقف های شیبدار شیروانی برای سقف های ویلاها استفاده می کنند.

اجرای سقف ویلا در دماوند

اجرای سقف های شیروانی در دسته سقف های شیبدار قرار دارند و به هر گونه ای طراحی شده اند که در هنگام بارش برف و باران به دلیل زاویه شیبی که در آنها وجود دارد برف از روی سقف به طرف پایین سرخورده و در نهایت بر روی زمین می ریزد و این مضوع از نشستن برف ایجاد سنگینی برروی سقف جلوگیری می کند. و مانع تخریف و ایجاد خسارت اجرای سقف شیروانی یا ویلا؟

 اجرای سقف ویلا در دماوند

طراحان و سازندگان اجرای سقف شیروانی ویلاها این سقف های شیروانی که نوعی سقف شیبدار هستند را برای ساخت ویلاها مناسب می دانند.

 

ویلا دماوند

 طراحی و اجرای سقف شیروانی:

سقف های شیروانی شکلی سه گوش را به نمای سقف ویلا می دهند.امروزه سازندگان اجرای سقف شیروانی ویلاها از سقف های شیبدار به ویژه سقف های شیروانی به خاطر این ویژگی که دیگر نیازی به برف روبی نیست و باعث جلوگیری از نفوذ آب باران می شود در مناطق سردسیر، بارانی و برف استفاده می کنند. شاید این سوال هم برای شما پیش آمده باشد که شیب این سقف ها چقدر است؟

 نصاب شیروانی در دماوند

شیب به کار رفته در سقف های شیروانی چند درجه است؟

شیب به کار رفته در سقف های شیروانی بین ۳۵ الی ۵۰ درجه می باشد و همچنین طراحی و شیب مناسب است که استفاده از آنها را برای پوشش سقف ویلا ها در مناطق برفی و بارانی مناسب تر است.

 نصاب شیروانی

فواید اجرای سقف شیروانی نصبت به سقف های عادی ساختمان؟

علاوه بر این سقف های شیروانی برای آب و هوای برفی و بارانی مناسب و در مقابل سرمای شدید فصل زمستان مقاوم هستند.

همچنین برای مناطق دیگر با آب و هوای گرم نیز از آنها استفاده می کنند.

زیرا این سقف های شیروانی شیبدار در مقابل نور شدید افتاب نیز مقاومت خوبی دارند.

از خصوصیات دیگر این سقف ها مقاومت در برابر آتش سوزی است با توجه به این که جنس این سقف ها از مقاومت بیشتری در برابر آتش سوزی برخوردار می باشد.

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 اجرای سقف ویلا در دماوند - ویلا شمال 09123409261

این سقف ها دارای رنگ بندی های بسیار زیادی و همچنین بسیار زیبایی هستند و نکته مهم تر این که این رنگ ها بسیار با دوام هستند و با بارش برف و باران و تابش شدید نور خورشید به راحتی از بین نخواهند از بین رفت که در سقف های دیگر این امکان استفاده از ترکیب رنگ های کمتری وجود دارد؟

 اجرا ویلا دماوند

الزام اجرای سقف های شیبدار شیروانی در مناطق ویلایی:

این سقف ها قابلیت نصب برروی انواع سازه های گوناگون را دارند و جنس سازه به کار رفته مهم نیست هم برروی سازه های چوبی و هم برروی سازه های فلزی قابلیت نصب را دارند.

موضوع مهم دیگر در این سقف های شیروانی این است که این سقف ها دارای وزن خیلی سبکی هستند اما بر خلاف تصور مقاومت و ایمنی بالایی در برابر زلزله دارند علاوه بر ویژگی های فوق که در مورد ایمنی بالایی این سقف های شیروانی ذکر کردیم

موضوع مهم دیگر طراحی منحصر به فرد و زیبایی آنها می باشد که اهمیت بسیار زیادی در بحث زیبا سازی نمای ویلا دارد.

سقف های شیروانی در انواع مختلفی ساخته می شوند که از جمله آنها می توانیم به مواردی همچون سقف های ویلایی کلاسیک اشاره کرد.

 طراحی ویلا دماوند

امزایای اجرای سقف شیروانی:

مضوع جالبی توجه این است که برای ساخت سقف های ویلایی به صورت شیروانی ابتدا از گل و بعدها از محصولات سیمانی استفاده می شد تا این که به پیشرفت تکنولوژی و صنعت کم کم سقف های شیروانی از جنس ورق های گالوانیزه طرح دار برای ساخت سقف های ویلایی به کار گرفته شد.

دماوند ویلا

یکی از معیارهای مهم برای سازندگان ویلاها بحث هزینه های ساخت و ساز است. خبر خوش این است که این سازندگان اگر تصمیم به استفاده از سقف های شیروانی با همه مزایایی که به آنها اشاره کردیم برای سقف های ویلا ی خود دارند نباید نگران هزینه های این سقف ها باشند. زیرا این سقف ها به نصبت دیگر سقف ها در قیمت های بسیار مناسب و به صرفه در اختیار آنها قرار می گیرند و هزینه های آنها را بسیار کاهش می دهد چرا که هزینه های خرید محصول و همچنین زیر سازی مورد نیاز برای سقف های ویلایی به شدت کاهش یافته است.

ساخت ویلا دماوند

یکی دیگر از مزایای استفاده از سقف های ویلایی این است که مدت زمان که ما برای نصب این سقف ها نیاز داریم خیلی کم می باشد. همینطور تنوع زیادی که در طراحی و رنگ بندی این سقف ها استفاده شده برای خریداران و سازندگان این امکان را فراهم می کند تا قدرت انعطاف بیشتری داشته باشد؟

سقف شیروانی دماوند

موارد گوناگون استفاده از سقف های شیبدار شیروانی:

از سقف های شیروانی و شیبدار تنها برای پوشش سقف ویلا ها استفاده نمی شوند.

بلکه کاربردهای دیگری از جمله پوشش سقف های سالن های ورزشی، سوله ها و کارخانه ها، پمپ بنزین، انبارها و خیلی از سطوح شیبدار نیز دارند. چرا که به دلیل رنگ بندی های متنوع و همچنین وزن سبک این سقف های شیروانی که از جنس گالوانیزه هستند هیچ محدودیتی برای پوشش هرگونه سقف و نصب برروی دیوار و نمای ساختمان و غیره را دارند. با توجه به این همه مزایای بسیار که در مورد سقف های شیروانی ذکر کردیم اگر شما دارای ویلایی در شمال کشور و یا نقاطی دیگر مانند لواسان و دماوند و یا حتی سالن ورزشی و یا هر مکان دیگری هستید که نیاز به سقفی دارد که آن مکان را در برابر هر گونه بارندگی برف و باران و یا تابش شدید نور خورشید و غیره محافظت کند؟

ساخت ویلا در دماوند البرز

شرکت ویلا شمال چه نوع سقف های شیروانی را به شما پیشنهاد می دهد؟

انواع پوشش سقف های شیبدار

انواع پوشش و متریال بام شیبدار

انواع پوشش سقف های شیبدار سنگی

انواع پوشش سقف های شیبدار چوبی

انواع پوشش سقف های شیبدار ترکیبی

انواع پوشش سقف های شیبدار شینگل

انواع پوشش سقف های شیبدار دکرا

انواع پوشش سقف های شیبدار سفال

انواع پوشش سقف های شیبدار پرچین

انواع پوشش سقف های شیبدار آندوویلا

انواع پوشش سقف های شیبدار تایل تکی

انواع پوشش سقف های شیبدار ورق های

طرح سفال، شادولاین، ذوزنقه، سینوسی،

انواع پوشش سقف های شیبدار فلزی

خدمات ویلا منطقه دماوند

در نهایت زمانی که میخواهید برای ساختمان خود سقف مناسبی انتخاب کنید. باید در وهله نخست به تهیه لیستی از انواع سقف و انواع پوشش سقف که در منطقه آب و هوایی شما کاربرد دارند بپردازید و همچنین سقف هایی که در چنین شرایطی آسیب پذیر بوده و دوام نمی آوردند را بشناسید. به عنوان مثال اگر در محل زندگی شما برف و باران به طور شدید می بارد تند بودن شیب سقف باعث می شود حجم بالای برف به روی سقف ساختمان شما باقی نماند و به آسانی از بام شما سرازیر شود. با محدود کردن گزینه هایی که پیش رویتان است می توانید به درک صحیحی از نیازهای خود برسید. فضای بیشتری احتیاج دارید یا ترجیح می دهید خانه ای مطابق با استانداردهای حفظ محیط زیست بنا کنید. و در نهایت تصمیم بگیرید چه سبکی و استایلی را انتخاب کنید. تمامی این نکات را به دقت مرور کنید تا سرانجام به خانه رویایی خود دست یابید؟

ویلا دماوند شمال

اجرا سقف شیروانی در دماوند

لینک کوتاه مقاله :

http://v.ht/damavand-villa | http://bit.do/e72La

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران

نظر دادن

مقالات پر بازدید کاربران: اجرا و نصاب سقف شیروانی در لواسان »

خدمات نصب ویلا که از طرف شرکت ویلا شمال به عنوان نصاب سقف ویلا ارائه می گردد. به جرات می توان گفت از کمترین قیمتی که برای خدمات نصب سقف ویلا در بازار وجود دارد برخوردار است. برای پروژه های بزرگی که سقف ویلا برای آنها از شرکت ویلا شمال خریداری شده باشد گاها ممکن است که خدمات نصب به صورت رایگان ارائه گردد.


اجرای پوشش سقف ویلا  /  اجرای آلاچیق و سردب  /  اجرای سقف ویلا در لواسان  /  اجرای سقف ویلا در دماوند  /  مصالح سقف شیروانی
نصاب سقف شیروانی در لواسان  /  نصاب سقف شیروانی در دماوند