خدمات ما

اجرا سردرب ساختمان و ویلا

ساخت سردرب ساختمان و ویلا؛ سردرب چیست؟

اجرا سردرب ساختمان پوششی برای درب‌های حیاط، ورودی‌ها یا درب‌های کرکره برقی، در ماشین رو و غیره میباشد که جهت حفظ درب در مقابل عوامل محیطی مانند بارندگی و آفتاب که مرور زمان در رنگ و کیفیت درب تأثیر منفی دارند بکار میرود.

اجرا سردرب ساختمان و ویلا
انواع سردرب و تاج برای زیبایی درب ورودی ساختمان

سردرب مناسب برای حیاط آپارتمان و ویلا

یکی از مهمترین عوامل زیبایی منازل مسکونی قرار دادان انواع سردرب و تاج برای درب ورودی ساختمان می‌باشد. سردرب ها نمای بسیار زیبایی به خانه می‌دهند و علاوه بر جلوگیری از ریزش باران در منطقه مورد نظر باعث بروز امنیت نیز می‌شوند.

اجرا سردرب ساختمان و ویلا
مزایای سر درب ورودی ساختمان و ویلا

مزایای سر درب ورودی

اجرا سردرب ساختمان یا نصب سردرب بر روی درب‌های حیاط یا در ورودی و درب پارکینگ می‌تواند از نفوذ بارندگی‌ها و برخورد عوامل خارجی با خود درب و ایجاد پوسیدگی و رنگ پریدگی درب جلوگیری کند و درب دارای ماندگاری طولانی‌تری شود. اجرای سردرب بجز حفظ درب، ساختمان را از نمای ظاهری بسیار شیک و زیبایی برخوردار می‌کند و به نمای کلی ساختمان رنگ و رویی بهتر می‌بخشد.

اجرا سردرب ساختمان و ویلا
هزینه و قیمت اجرای سردرب ویلا و ساختمان

هزینه و قیمت اجرا سردرب ساختمان

اگر در حال ساخت خانه یا ویلا هستید و می‌خواهید برای اجرا سردرب ساختمان منزلتان تجدید نظر کنید و به دنبال افراد خبره و متخصص هستید، با شرکت ویلا شمال از ایدهٔ اولیه گرفته تا آخرین قدم اجرا در کنار شما هستیم و با به کارگیری نیروهای حرفه‌ای و سابقه اجرایی خود تمامی طرح‌ها و مدل‌های سردرب مد نظر شما را اجرا می‌نماید.

سردرب ها در انواع مختلف و طراحی‌های گوناگون بر اساس نقشه محل ارائه می‌گردند جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شرکت ویلا شمال تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *